HAKKIMIZDA

Ana Sayfa/HAKKIMIZDA

slider1

Biz Kimiz

Aydıntaş Pazarlama olarak mermer, granit ve her türlü doğal taşlar için kimyasal,ayrıca teknik ve hırdavat malzemeleri satışı yapmaktayız. Firmamız sektöründe yaptığı girişimler ve çalışma prensipleriyle kalıcı referans ve portfoy oluşturmuştur.Müşterilerinin güvenini sorumluluk anlayışıyla kaliteli ve kusursuz hizmet prensiplerini ilke edinerek pekiştirmiştir. Aydıntaş Pazarlama dünyaca ünlü firmaların partnerliğinin yanında,Polikor’un Anadolu Bayii olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Aydıntaş ürün kalitesinde devamlılığı ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Üretim teknolojilerine ve araştırma geliştirme faaliyetlerine sürekli olarak yaptığı yatırımlarla sektöründe öncü olmayı sürdüren Aydıntaş, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve partnerlerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider hizmeti sağlamak…

Misyonumuz

Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına ve rahatına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.